V pondělí 1.11. se ve školní družině na základní škole Pěší uskutečnila již po několikáté dětmi velmi oblíbená akce Halloween. 50 strašidel s lampiony se sešlo před školní družinou v 16.30 hodin a po skupinovém focení jsme se s huronským strašením vydali na cestu sídlištěm až k novostavbám rodinných domků,kde v nedalekém údolí byla za již opravdové tmy pro děti připravena stezka odvahy. Po té, co si ji děti ve dvojicích prošly, vydaly se hledat doupě čarodějnice, která pro ně měla připravenou čarodějnickou bábovku, odměnu za stezku odvahy i za nejděsivější masky. Podařilo se, děti byly odměněny a vydaly se na cestu zpět ke školní družině. Celým lampionovým průvodem nás doprovázelo asi 2O rodičů a věříme, že oni i děti si odnesly domů pěkný zážitek. Akci pro děti připravily vychovatelky ŠD Lenka Rastočná, Eva Rastočná a paní učitelka Mgr. Markéta Hlinková. Už se všichni těšíme na příští rok. Zase si to užijeme.
                  ved.vychovatelka ŠD Lenka Rastočná