V rámci týdne s pohádkou se ve středu 27.3. uskutečnila ve školní družině pohádková párty. Děti oblečené do masek dorazily do ŠD před půl pátou. Některé si sebou nesly i spacák, karimatku a potřebné oblečení, poněvadž se chystaly zde přenocovat. Po půl páté vypukla pohádková zábava, kterou si pro děti opět připravily studentky pedagogické fakulty. Zahájili jsme promenádou masek, následně byl zařazen tanec a hry s hudbou. Aby si děti trošku odpočinuly, přesunuly se do oddělení, kde si ve skupinách zahrály POHÁDKOVÉ RISKUJ a pak zase hurá do víru tance a her. Samotný závěr párty patřil ohodnocení masek. Po 18.hodině si vyzvedli rodiče děti, které ve školní družině nespaly. Poté začala pohádková honba za pokladem. Tato však musela být v půli přerušena, protože pizza nepočká a hladovci se na ni s chutí vrhli. Po večeři si děti poklad našly, rozdělily a mohly se ještě vydovádět při večerní diskotéce. Po 21.hodině bylo třeba se připravit do pelíšků, zakuklit do spacáků a při četbě pohádek se pomalu ponořit do říše snů. Ráno nás čekala bohatá sladká snídaně od hodných maminek a pak už rychle pobalit věci a hurá do školy.