Od 25.3. do 29.3. probíhal ve školní družině již dětmi oblíbený TÝDEN S POHÁDKOU. V pondělí děti přinesly na výstavku své oblíbené knížky, ze kterých jsme si pak denně četli nějaké kapitolky a příběhy. O knihách i přečtených ukázkách děti živě besedovaly. Se studentkami pedagogické fakulty, které u nás zrovna byly na praxi, si děti vyrobily loutky pohádkových postaviček a s těmi pak ve skupinkách hrály malé divadelní scénky pro ostatní. Děti si také zahrály na holoubky z pohádky Popelka a ve skupinkách třídily hrách, čočku a fazole, ale pozor, u nás to bylo na čas. Své hlavičky pak potrápily dvojice při napsání POPLETENÉ POHÁDKY a tu samozřejmě doplnily i kresbou. Nechyběl ani pohádkový kvíz. Děti byly opět celý týden bodovány a poté po zásluze odměněny.