Atletický čtyřboj
publikováno: 26.09.2022

V minulém týdnu jsme s dětmi absolvovali první sportovní soutěž v rámci AŠSK v tomto školním roce. Bylo jím okresní kolo v atletickém čtyřboji konané na Městském stadionu v Ostravě Vítkovicích. Starší žáci v úterý 20. 9. a mladší žáci ve středu 21. 9.  bojovali o postup do krajského kola. Každý žák z družstva musel absolvovat čtyři disciplíny – běh 60 m, hod míčkem nebo vrh koulí, skok vysoký nebo skok daleký a vytrvalostní běh. Počasí nám moc nepřálo a děti závodily v chladném a mnohdy i deštivém počasí. Přesto byly nadšeny z celkové atmosféry a vzájemně se neustále povzbuzovaly. Nejlépe si vedli mladší kluci, kteří skončili ze všech čtrnácti zúčastněných škol na krásném 7. místě a to především skvělými výkony Martina Chromčáka. Z mladších holek pak byla nejlepší z našeho družstva Michaela Vlčková, ze starších holek Tereza Frončková a u starších kluků dominoval Daniel Dočkálek. Do krajského kola jsme sice nepostoupili, ale nadšení a chuť do dalších soutěží nám to určitě nevzalo, spíše naopak.

Všem zúčastněným žákům moc děkujeme za reprezentaci školy!