Ostravské sportovní Hry
publikováno: 04.09.2022

Vzhledem k epidemické situaci nebylo úplně možné se účastnit sportovních soutěží prezenčně, a tak se naše škola přihlásila do Ostravských sportovních her pořádaných Statutárním městem Ostrava a Okresní radou AŠSK. Děti plnily soutěže ve škole formou měsíčních výzev. Žáci ze všech ročníků trénovali vždy jednu vybranou disciplínu (např. dribling, přeskoky přes švihadlo, šplh, gymnastiku, atletiku…) a v té pak měli splnit určité limity. A protože naše děti byly moc šikovné, jejich snaha a výsledky nám nakonec vynesli 9. místo ze všech přihlášených škol v Ostravě. Na závěr roku jsme tak byli pozváni na slavnostní vyhlášení do Atletické haly v Ostravě- Zábřehu, které bylo součástí Velkého sportovního dne. Pro žáky byl připraven sportovní program a poté bylo 15 nejlepších žáků oceněno za celoroční snahu odměnami ve formě mikin a sportovních pomůcek. Naše škola zároveň dostala finanční odměnu v hodnotě 10 000 Kč na nákup sportovního vybavení pro žáky.

Všem žákům moc děkujeme a gratulujeme k úspěchu!

fotogalerie zde:

20220610_121858 (2).jpg