Zdobení stromečků pro zvířátka
publikováno: 03.02.2022
Jako každý rok, i letos, jsme věnovali hodinu pracovních činností k výrobě řetězů na zdobení stromků. Nebyly to však řetězy jen tak ledajaké. Tvořili jsme je z jablíček, mrkve a oříšků. Řetězy byly vyrobeny pro zvířátka, která si na nich určitě teď v zimě moc pochutnala. Letos jsme nešli na haldu Emu, ale vydali jsme se do lesa v Heřmanicích. Cesta byla sice trošku delší, ale pro nás, páťáky, to nebyl žádný problém:) Během procházky jsme si také zahráli naši oblíbenou hru "Bomba". V lese děti pověsily řetězy na stromy a keře. Po cestě jsme nakrmili koně, což bylo pro děti překvapení. A ještě jedno jsme pro ně přichystaly s paní asistentkou. Svačinu si snědly na zahradě, kde jsme si i rozdělali oheň a povídali si. Na závěr jsem dětem řekla, co všechno jsme se na této procházce naučili. Opět byly překvapené, že se nemusíme učit jen ve školních lavicích:)
IMG_20211221_094905.jpg