GALERIE MEZIPROSTOR
publikováno: 26.06.2024

Ve středu 19.6. v 16.00 hodin byla slavnostně, přestřižením pásky, otevřena GALERIE MEZIPROSTOR.

Tato galerie vznikla ochotou našich talentovaných dětí přispět svým uměním a podělit se o své vnitřní já, které je v každém obraze zahrnuto. Můžeme v ní vidět díla jednotlivců, tříd a společné dílo všech žáků a zaměstnanců školy.

Akce byla zahájena krátkým hudebním a recitačním programem, poděkováním jednotlivým malířům a předáním děkovných listů a drobných odměn.

Pak následovala samotná prohlídka galerie, během níž jsme se přesunuli k rautovým stolům, kde si děti slavnostně připili dětským šampaňským a všichni si mohli nabídnou předem připravené pohoštění.

Moc děkujeme všem dětem, rodičům, prarodičům, pedagogům a jiným hostům za to, že se na tuto akci přišli podělit o své dojmy, popovídat si a vytvořili tak příjemnou atmosféru.

A. Fojtková a M. Koprovská

foftogalrie zde