DEN DĚTÍ
publikováno: 04.06.2021

Po dlouhé době odloučení a deštivých dnech nastal dětmi dlouho očekávaný Den dětí. Všechny nás spojoval stejný cíl – užít si krásný den a prožít společné chvíle s kamarády.

Čtvrtá třída si přichystala pro své spolužáky „Sportovní den se zvířátky“.

Na děti čekalo 12 stanovišť, na kterých si vyzkoušely svou sílu, fyzickou zdatnost či trpělivost – např. hod na cíl, skákání v pytli nebo tanec se zvířátky.

Všechny děti statečně soutěžily, aby si vybojovaly všech 12 razítek od zvířátek a získaly tak diplom a sladkou odměnu.

Na všech bylo vidět, že si celou akci po tak dlouhé době užívají. Právě tyto projekty vedou děti ke spolupráci, přátelství, toleranci či trpělivosti.

Věříme, že toto byl první krok k návratu úsměvů na dětských tvářích a prohloubení přátelství na naší škole.

Na další krásné akce se těší paní učitelky z 1. stupně

foto zde: