Pohár radnice Slezské Ostravy
publikováno: 21.06.2023

Pohár radnice Slezské Ostravy

Dne 12. 6. jsme na naší škole pořádali tradiční turnaj O pohár radnice Slezské Ostravy.  Jako každý rok se sešly týmy ze čtyř škol – ZŠ Bohumínská, ZŠ Chrustova, ZŠ Škrobálkova a samozřejmě tým ZŠ Pěší. Dívky bojovaly o umístění v mini volejbale a kluci zápolili na venkovním hřišti v mini kopané. Všechny zápasy probíhaly v přátelském duchu, děti se vzájemně povzbuzovaly a radili si. Naše holky byly ve volejbale suverénně nejlepší, neprohráli ani jeden zápas. U kluků to sice tak jednoznačné nebylo, ale po sečtení všech bodů, jak za fotbal, tak volejbal, jsme vyšli z turnaje jako absolutní vítězové! Po celý rok se tak můžeme pyšnit putovním pohárem. Dále byli žáci oceněni diplomy a drobnými cenami, které poskytla do soutěže radnice Slezské Ostravy. Letos také děti dostaly poprvé medaile, které jsme vyrobili na 3D tiskárně tady u nás ve škole. A aby toho nebylo málo, tak za nejlepší volejbalistku turnaje byla vyhlášená naše žákyně Karolína Žižková z 9. třídy, která za svůj výkon byla oceněna krásným pohárem.

Všem zúčastněným žákům děkujeme a výhercům ještě jednou gratulujeme!

IMG-20230612-WA0000.jpg