UPCYCLING DAY
publikováno: 28.03.2023

UPCYCLING DAY

Dne 27.3.2023 proběhl tzv. ,,UPCYCLING DAY“ z projektu HRDÁ ŠKOLA. Děti zapřemýšlely, jak mohou využít nepotřebné věci k novému účelu, zapojily fantazii a tvůrčí schopnosti a vytvořily úžasné výrobky. Ty nejoriginálnější z nich byly vyhodnoceny a odměněny.

1.místo za originální KVĚTINÁČ z míče získal Max Čajan ( 4. tř.), 2. místo za PELÍŠEK SE ŠKRABADLEM PRO KOČKU ze židle získala trojice úžasných designerek Valerie Rožašová, Sofie Vaněrková a Eliška Bohačíková ( 8.tř.) a o 3. místo se podělili Lukáš ILLEK ( 4. tř.) za LAMPIČKU z plechovky a Matěj Fojtek ( 7. tř.) za KRMÍTKO PRO PTÁČKY. Výhercům blahopřejeme.

Nápadů bylo mnoho a za všechny vystavené výrobky jejich tvůrci dostali alespoň sladkou odměnu.

Moc děkujeme všem, kteří se do této akce zapojili a doufáme, že vás bude stále přibývat.

Těšíme se na další spolupráci s vámi, váš PARLAMENT J.

fotogalerie zde:

IMG_20230328_071507.jpg