Dítě můžete zapsat k základnímu vzdělávání na naší škole ve dnech

14.4.2020 – 15.4.2020 vždy od 12:00 hod. do 17:00 hod.

(pro děti narozené od 1. 9. 2013 do 31. 8. 2014 a pro děti, kterým  byl minulý rok odložen začátek povinné školní docházky )

Způsoby:

1. Formulář Žádost o přijetí, Zápisní lístek si stáhněte z webových stránek, vyplňte, elektronicky podepište a společně s kopií rodného listu dítěte zašlete na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo vyplněné žádosti pošlete s kopií rodného listu do datové schránky ID schránky : pr7mqp4


2. Formulář Žádost o přijetí a  Zápisní lístek si stáhněte z webových stránek, vyplňte doma a společně s kopií rodného listu doneste osobně do školy ve stanoveném termínu.


V případě odkladu povinné školní docházky pošlete nebo doneste k uvedeným formulářům i formulář Žádost o odklad povinné školní docházky s patřičným doporučením dětské lékařky, PPP nebo SPC.

Pokud nemáte možnost si tyto formuláře stáhnout a vytisknout, můžete si je vyzvednout ve škole. ( od 9:00 - 11:00)Tyto dokumenty nelze z hlediska opatření vypisovat ve škole. Pouze můžeme provést kopii rodného listu dítěte v dny stanovené k zápisu.


Po odevzdání patřičných dokumentů bude Vašemu dítěti přiřazeno registrační číslo, pod kterým ho budeme evidovat. Rozhodnutí o přijetí Vám bude předáno způsobem, jakým  jste zvolili doručení žádosti a bude zveřejněno na webových stránkách školy.

formuláře ke stažení:

https://www.zspesi.cz/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=62&Itemid=54


Zápis k povinné školní docházce proběhne ve stanovených termínech, ale bez přítomnosti dětí.

Zápis bude organizován dle opatření ministra školství
ttp://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/opatreni-k-zapisum-do-zs-pro-skolni-rok-2020-2021.