Spaní ve škole je pro děti vždy velkým zážitkem. A zvláště pro malé prvňáčky, kteří svou první školní noc zažili 22. 2. 2019. Po důkladné přípravě svých pelíšků, proběhlo slavnostní „Pasování na písaře“, zakončené předáním diplomů. A pak vypukla ta správná večerní zábava, děti soutěžily a tančily na velké discoshow. Nadšeným a vyhládlým dětem přišly vhod výborné pizzy. Vrcholem pelíškování byla stezka odvahy, kterou připravili pro prvňáčky jejich starší kamarádi ze 6. třídy. Děkujeme! Spokojené a vydováděné děti se pak převlékly do pyžamek, vyčistily zoubky a zalezly do svých pelíšků. Pohádka na dobrou noc a ukolébavka nemohly chybět. Ráno už na děti čekala pestrá snídaně, o kterou se postaraly maminky. Při úklidu si děti nadšeně vyprávěly o svých nočních zážitcích. Tak zase za rok!
Mgr. Renáta Pánková, Mgr. Kateřina Vykoukalová