Od 26.9. do 30.9.2011 proběhl ve školní družině při ZŠ Pěší 1 v Ostravě - Muglinově TÝDEN BYSTRÝCH HLAVIČEK. Děti obou oddělení soutěžily jako jednotlivci i skupinky v různých disciplínách, např. luštění křížovek, bludiště, dokreslování rozdílů na obrázcích, skládání puzzle na čas, poznávání písniček z filmových pohádek, soutěže ze znalostí o ochraně životního prostředí ( 1. a 2. tř. ) a všeobecných znalostí z oblastí vlastivědy a přírodovědy a znalostí pohádek ( 3. a 4. tř. ). Všechny děti se pustily do plnění zadaných úkolů s velkou chutí a snahou být co nejlepší. Na všechny bystré hlavičky čekaly na začátku následujícího týdne sladké odměny a ti nejlepší z každého oddělení si odnesli domů diplom i drobné věcné ceny. Děti jsou již zvědavy jaký zábavný projektový týden pro ně připraví paní vychovatelky příště.
Lenka Rastočná, ved.vychovatelka ŠD