Ve čtvrtek 10.2.2011 odpoledne se opět tělocvična ZŠ Pěší v Ostravě - Muglinově zaplnila dětmi oděnými do různých pestrobarevných kostýmů a jejich rodiči. I přes probíhající chřipkovou epidemii bylo na tanečním parketu 50 masek a nebylo vůbec lehké vybrat jen těch 10 nejhezčích.Nakonec se nám to podařilo a masky byly po zahajující promenádě vyhodnoceny.Pak už začala prima zábava.Děti si zatančily a zaskotačily,zasoutěžili si jednotlivci i celé skupiny,ohodnotili jsme 10 nejlepších tanečníků a nechyběla ani bohatá tombola.Děti se řádně vyřáděné a patřičně unavené vydaly do svých domovů před osmnáctou hodinou. Akci pro děti připravily vychovatelky školní družiny.
                                                                                                                           ved.vych.Lenka Rastočná